Kartony do Paczkomatów

Paczkomaty to sieć urządzeń do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To elastyczne rozwiązanie umożliwia szybką dostawę (większość przesyłek dociera już na następny dzień po nadaniu) przy zachowaniu niskiej ceny. Dlatego też tak wiele osób chętnie korzysta z tej formy przesyłek. Aby ułatwić naszym Klientom dobór kartonów do wysyłek w paczkomatach, odznaczyliśmy w naszym sklepie pudełka, które pasują do odpowiednich gabarytów Paczkomatu.
Chcąc wysłać paczkę możemy ją przygotować w 3 rozmiarach:

  • Gabaryt A – 640 mm x 380 mm x 80 mm
  • Gabaryt B – 640 mm x 380 mm x 190 mm
  • Gabaryt C – 640 mm x 380 mm x 410 mm

Są to maksymalne wymiary zewnętrzne naszej paczki.

filtr kartonów do paczkomatu
Chcąc wybrać odpowiednie opakowanie wystarczy w opcjach filtrowania pudełek w naszym sklepie zaznaczyć gabaryt A, B lub C.
Zapraszamy również do kontaktu z nami – zawsze doradzimy najlepsze rozwiązanie i podpowiemy jakie wybrać opakowanie, aby pasowało do Paczkomatu.

Przykładowe kartony do Paczkomatów, które możecie znaleźć w Kraften.pl

Gabaryt A

Gabaryt A

Gabaryt B

Gabaryt B

Gabaryt C

Gabaryt C

*klikając w obraz lub odnośnik przejdziesz do sklepu, aby zobaczyć wszystkie kartony dostępne w wymiarach dla Paczkomatów.

 

Jeżeli chodzi o aktualne ceny (24.05.2016) wysyłki poprzez Paczkomaty to przedstawiają się one następująco (wysyłka standardowa):

Gabaryt A – 8,49 zł

Gabaryt B – 9,49 zł

Gabaryt C – 11,99 zł

Ubezpieczenie przesyłki:

Do 5 000 zł – 1,50 zł

Do 10 000 zł – 2,09 zł

Do 20 000 zł – 2,44 zł

 

Przed wysyłką pamiętajmy oczywiście o bezpiecznym zapakowaniu naszych produktów, aby były bezpieczne podczas transportu.

 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *