Torebki strunowe

Torebki strunowe (potocznie zwane strunówkami) to proste i genialne rozwiązanie. Do zwykłego woreczka foliowego dodane jest zamknięcie, które szczelnie zabezpiecza produkty znajdujące się w środku. Możliwości zastosowania są przebogate.

woreczki strunowe
Woreczki strunowe przydadzą się w domu jak i w każdej firmie. Dostępne są w przeróżnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujemy je do naszych potrzeb i pakowanych produktów.
W torebki strunowe warto spakować niewielkie, drobne przedmioty – dzięki szczelnemu zamknięciu mamy pewność, że nic z nich nie wypadnie. Idealnie nadają się do sortowania małych, różnorodnych elementów (np. spinaczy).

spinacze w woreczkach strunowych
Dla mnie jednak ogromną wartością torebek strunowych jest fakt, że doskonale zabezpieczają one przechowywane produkty przed wilgocią. To bardzo ważne przy przechowywaniu żywności, ale i wszelkich innych produktów, które chcemy uchronić przed wilgocią.

woreczek z suwakiem
Woreczki strunowe idealnie sprawdzą się przy transporcie i wysyłaniu różnych towarów. Jeżeli pakujemy i wysyłamy produkty w opakowaniach tekturowych (co jest oczywiście znakomitym rozwiązaniem), warto zawartość przesyłki umieścić dodatkowo w takiej torebce. Tektura zapewni przesyłce sztywność, a woreczek foliowy uchroni towar przed wilgocią. Karton niestety nie jest zbyt odporny na zawilgocenie.
Jeżeli przesyłamy ważne dokumenty i zależy nam, aby dotarły do adresata w idealnym stanie, warto umieścić je w woreczku foliowym z zamknięciem strunowym, a następnie na przykład spakować je w koperty tekturowe. To tani i niezawodny sposób pakowania.
Sama często stosuję woreczki strunowe w domu i w swojej firmie. W domowym mini warsztacie w zamykanych torebeczkach trzymam śrubki i nakrętki – wszystkie posortowane według rozmiaru, w domowym biurze w woreczkach mam spinacze i inne drobiazgi, w apteczce również poszczególne leki poukładane mam w większych torebkach strunowych, nie wspominając już o pokojach dziecięcych – tam zamykane torebki mają naprawdę duże pole do popisu ☺
Tak więc nie zapominajmy o tym prostym i tanim sposobie zabezpieczania i sortowania produktów. Gdy prowadzimy sklep internetowy i wysyłamy produkty, nasi klienci z pewnością docenią fakt, że towar został tak solidnie spakowany.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *