Koperty foliowe tzw. Foliopaki

Koperty foliowe, potocznie zwane foliopaki wykonane są z folii polietylenowej LDPE. Są niezastąpione w biurach, przedsiębiorstwach, naszych domach. Bardzo praktyczne i wielofunkcyjne. Używamy ich do zabezpieczania i przechowywania, ale przede wszystkim służą do wysyłki.

foliopaki 1

Wykonane są z mocnej folii. W naszym sklepie kraften.pl dostępne są foliopaki w kolorze białym z zewnątrz. Dzięki temu paczka wygląda elegancko i również łatwo umieścić na niej flamastrem czytelny napis. Od wewnątrz zaś są czarne, co gwarantuje, że nie można zobaczyć co znajduje się w środku przesyłki.
Foliopaki idealnie nadają się do wysyłek odzieży. Można w nie zapakować również inne drobne akcesoria, materiały – wszystko co nie ulegnie zniszczeniu poprzez złamanie. Foliopaki są bardzo pojemne.

foliopaki 2

Koperty foliowe są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Łatwo je zamknąć a zamknięcie jest bardzo solidne.

foliopaki 3

Nie można pominąć faktu, że jest to opakowanie bardzo ekonomiczne. Średniej wielkości koperta kosztuje od 0,30 zł do 0,40 zł.
Foliopaki podlegają recyklingowi, dlatego pamiętajmy o wyrzuceniu ich do odpowiednich pojemników na odpady recyklingowe.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *