E-CO Box – pudełka dla branży e-commerce

Już niedługo w naszym sklepie Kraften.pl dostępne będą pudełka E-CO Box, czyli pudełka z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą. Na razie planujemy wprowadzić kilka najbardziej popularnych wymiarów, ale oczywiście jesteśmy w stanie zrobić dowolny rozmiar w zależności od Waszych potrzeb.

Opakowania te nazywamy E-CO Box jako skrót od angielskiego Easy – Close and Open. Dzięki nałożonemu wiecznie żywemu klejowi, który oczywiście zabezpieczony jest paskiem, pudełka takie bardzo łatwo i szybko można zamknąć. Otworzenie pudełek również jest łatwe i bardzo szybkie dzięki wklejonemu paskowi zrywającemu.

pudełko z paskiem klejowym

Nazwa E-CO Box odnosi się również do eco charakteru takich opakowań, które w 100% podlegają recyklingowi i są bardzo przyjazne dla środowiska. Dzięki masowej produkcji i w pełni zautomatyzowanemu procesowi produkcyjnemu cena naszych pudełek będzie bardzo ekonomiczna.


Produkt powstał z myślą o branży e-commerce – E-CO Box dla E-commerce. To tam widzimy główne zastosowanie takich pudełek. Największe sklepy internetowe na rynku już z tych rozwiązań korzystają.

Szczegółowo o zaletach takich pudełek pisałam już wcześniej w artykule:

Pomysł na przewagę konkurencyjną dla sklepów internetowych – pudełka z paskiem klejowym

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *